Aktualności

NA BRĄZOWO W TOMASZOWIE! EFEKTOWNY TURNIEJ ŻELAZNEGO! :)

Share Button

Zagrali bardzo dobrze i z radością oglądało się oba spotkania w Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Józefa Zakrzewskiego o Puchar Klubu Sportowego Lechia w Tomaszowie Mazowieckim.
W niedzielę, 17 kwietnia podczas drugiego dnia turnieju siatkarze Żelaznego w półfinale spotkali się z drużyną Tom-Stone, która w tym roku wygrała tomaszowską ligę. Faworyt był jeden, ale faworyt został zaskoczony i do samego końca mecz trzymał w napięciu. O wyniku zadecydowała rewelacyjna zagrywka lidera tomaszowskich zawodników i mecz po tie-breaku zwyciężyli rywale.

123

Półfinał:
Tom-Stone – Volley Żelazny Opoczno 2:1 (25:23;22:25;15:10)

Po porażce przyszedł jednak jeszcze mecz o III miejsce. Tu po raz kolejny przyszło zmierzyć się Żelaznemu z gospodarzami, Lechią Tomaszów Mazowiecki. Nasi siatkarze mieli jeden cel, zagrać dla siebie. I to się udało. Niepokonana przez nasz zespół Lechia została ograna bez straty seta. Dzięki dobrej, momentami widowiskowej grze Volley Żelazny odniósł kolejny sukces zajmując III miejsce w turnieju i pokazując się z bardzo dobrej strony. Wielkie brawa.

Mecz o III miejsce:
Lechia Tomaszów Maz. – Volley Żelazny Opoczno 0:2 (22:25;26:28)

„Mieliśmy szanse już w półfinale zrobić niespodziankę w turnieju, ale w końcówkach setów czegoś nam zabrakło. Udało się to w meczu o brąz i to bardzo cieszy, bo zagraliśmy niezły turniej. Czujemy, że w końcu jest zgranie, na które tak ostro pracowaliśmy przez już prawie 3 lata i w optymalnym składzie jesteśmy w stanie pokonać każdego.” – skomentował przyjmujący opoczyńskiej drużyny.

Skład:
Atakujący: Piotr Bociek
Przyjmujący: Mateusz Łukasik; Jakub Skoczylas; Gabryś Kulig
Rozgrywający: Rafał Skoczylas
Środkowi: Łukasz Krajewski; Kamil Górnik; Marcin Szczepańczyk
Libero: Paweł Zalega; Sebastian Raczyński