Aktualności Sekcja żeńska

CHARYTATYWNE ZMAGANIA ZAKOŃCZONE BARDZO DOBRYM WYNIKIEM!

Share Button
?Pierwszy turniej w sezonie drużyna żeńska Volley Żelazny rozegrała w Stadnickiej Woli, powiat konecki, województwo świętokrzyskie, gdzie brało udział aż 12 drużyn.
?W sobotę pomagaliśmy w Opocznie Paulinie, a w niedzielę nasze siatkarki zagrały dla Bruna z Końskich, Turniej Charytatywny ma przede wszystkim na celu niesienie pomocy, a dobra zabawa i rywalizacja w duchu fair play spajają wszystko w jedną całość.
?Drużyny podzielono na 3 grupy po 4 drużyny, gdzie rywalizowano systemem każdy z każdym – 2 sety do 21 pkt (bez względu na wynik). O miejsca I-III zagrały drużyny, które wygrały swoje grupy. W tej fazie rozgrywek grano do 2 wygranych setów do 15 pkt (tie-break do 15 pkt).
?Nasze siatkarki pojechały ba turniej w szerokim składzie, była okazja do debiutów, gdyż wszystkie miały możliwość wzięcia udziału w zawodach. Często na zmiany wchodziła uczennica I LO im. S. Żeromskiego, klasy SMS piłki siatkowej Oliwia Krzysztofik. Zagrały również siatkarki ZSP im. S. Staszica w Opocznie Amelia Jaskóła i Iza Duda. Była to okazja do rywalizacji na poziomie turniejowym. Dobra atmosfera i coraz lepsza gra dały szansę zająć wysokie miejsce w tym turnieju.
✅Gr. B:
Stąporków – Żelazny Opoczno 0:2 (11:21;9:21)
Żelazny Opoczno – LO Przedbórz 2:0 (21:13;21:10)
Dajemy w Szyję – Żelazny Opoczno 0:2 (17:21;5:21)
✅Faza finałowa:
Żelazny Opoczno – TEAM Przedborzanki 2:0 (15:8;15:7)
Volley Team – Żelazny Opoczno 2:0 (15:7;15:7)
?Żelazny Opoczno zagrał w składzie:
Atakująca: Kasia Skorłutowska
Przyjmujące: Iza Zdonek, Sylwia Sieczkarek, Klaudia Kołodziejczyk
Rozgrywające: Zuza Łakomska, Kamila Urbańczyk
Środkowe: Martyna Andrychiewicz, Weronika Jędrasik
Libero: Martyna Dębiec
W drużynie zadebiutowały: Oliwia Krzysztofik, Amelia Jaskóła oraz Iza Duda.
Działamy dalej❗️??