Aktualności Sekcja męska

PO CIĘŻKIM WEEKENDZIE ZWYCIĘSTWO W TOMASZOWIE!

Share Button
4. kolejka:
Lechia Młodzik Tomaszów Mazowiecki – Volley Żelazny Opoczno 0:2 (13:25;16:25)
Skład:
Atakujący: Krystian Zawada
Przyjmujący: Michał Kowalczyk, Piotr Baszuk
Środkowi: Bartosz Kowalczyk/Mateusz Baranowski
Rozgrywający: Rafał Skoczylas
Libero: Bartosz Kowalczyk/Mateusz Baranowski
Po sobotnim meczu III ligi ŁZPS, z PGE Skrą Bełchatów II i rozegranych 3 setach. Po wyjątkowym i długim, niedzielnym turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Posła Roberta Telusa, którego organizatorem był MKS Volley Żelazny Opoczno, a także rozegraniu w nim 12 setów, w poniedziałek, 6 grudnia, drużyna Żelaznych rozegrała kolejne spotkanie w ramach Ligi w Tomaszowie Mazowieckim!
Drużyna Żelaznych bierze udział od kilku sezonów w rozgrywkach amatorskiej ligi w Tomaszowie Mazowieckim o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego ARTOM. W tym sezonie 6 drużyn rywalizuje w hali ZSP nr 2 w Tomaszowie. Mimo ciężkiego dla drużyny okresu, 3 dni mocnego grania, w miniony poniedziałek, 6-osobowa kadra pokonała Lechię Młodzik Tomaszów Mazowiecki w 2 setach. Była to możliwość gry na nowych pozycjach, nowych siatkarzy. Cały mecz był pod kontrolą opoczyńskich siatkarzy, którzy odnieśli 3 zwycięstwo w lidze.
Udział w tomaszowskiej lidze jest możliwy dzięki wsparciu opoczyńskiej firmy Wełnotex Pana Jerzego Lesiaka. Siatkarze składają ogromne podziękowania za wsparcie i możliwość rywalizacji kolejny sezon w tej lidze.