Aktualności Sekcja męska

DOPIĘLI SWEGO! ŻELAZNY ZAGRA W III LIDZE ŁZPS REPREZENTUJĄC POWIAT OPOCZYŃSKI!

Share Button
Po 8 latach uczestniczenia w ligach amatorskich oraz turniejach siatkarskich na terenie całej Polski drużyna Młodzieżowego Klubu Sportowego Volley Żelazny Opoczno w sezonie 2020/2021 będzie rywalizować w ramach III ligi wojewódzkiej z drużynami ze Spały, Bełchatowa, Łodzi oraz Żychlina.
 
Rafał Skoczylas przez kilkanaście lat działalności siatkarskiej stworzył zespół z siatkarzy amatorów, dla których piłka siatkowa jest wielką pasją. Będzie to drużyna w końcu opoczyńska! 17 siatkarzy będzie bronić barw MKS Volley Żelazny Opoczno.
Pierwszy mecz nasi siatkarze rozegrają już w najbliższa sobotę, o godz. 17:00 z drużyną Wifama Łódź w Łodzi.
Trzymamy kciuki za naszych siatkarzy. Nie ważne jak ostatecznie, w tym trudnym dla wszystkich okresie, zakończą zmagania w debiutanckim sezonie siatkarze Żelaznego, najważniejsze, że własnymi siłami i staraniami zagrają na poziomie wyższym niż w ostatnich latach.
 
Składamy serdeczne podziękowania za ogromne wsparcie Posłowi Robertowi Telusowi, Staroście Opoczyńskiemu Marcinowi Baranowskiemu oraz Członkom Zarządu Powiatu Opoczyńskiego, a także wszystkim, którzy w tym czasie wspierają swoimi siłami opoczyński klub.
 
„To wielka szansa dla opoczyńskiej drużyny. To zwieńczenie kilkunastoletniej ciężkiej, społecznej pracy na rzecz rozwoju sportu wśród młodzieży z terenu powiatu opoczyńskiego. Zrobimy wszystko, żeby promować sport i piłkę siatkową wśród naszej młodzieży.” – skomentował ostatnie wydarzenia Rafał Skoczylas.
 
„Jesteśmy drużyną od lat, na boisku i poza nim. Bawimy się tym sportem i promujemy piłkę siatkową wśród młodzieży, dlatego mamy tyle sukcesów. A to kolejny nasz wspólny sukces.” – podsumował Łukasz Krajewski, kapitan zespołu.
 
KIBICUJEMY NASZYM SIATKARZOM!