Aktualności Sekcja męska Sekcja żeńska

II PIKNIK RODZINNY W JANOWIE KARWICKIM

Share Button

Piękna pogoda, mnóstwo atrakcji, wspaniała atmosfera i duże wyróżnienie dla Żelaznego- 7 czerwca w Janowie Karwickim odbył się II Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dnia Dziecka. Tegorocznej imprezie przewodnim hasłem było „Wspieramy biegaczy górskich”.

Wśród atrakcji znalazł się także mecz pokazowy opoczyńskich siatkarzy Volley Żelazny Opoczno Sport Team. Zawodnicy zostali zaproszeni przez głównego organizatora Jacka Wojtarka – trenera sekcji biegowej Opoczno Sport Team. Na początku drużyna podzieliła się na 2 składy i zagrała między sobą mecz, prezentując wiele ciekawych akcji. Następnie do wspólnej zabawy dołączyli się również rodzice, mieszkańcy oraz przybyli goście. Na koniec dużą atrakcją dla najmłodszych był szereg ćwiczeń siatkarskich, które przeprowadziła zarówno sekcja damska – dla dziewcząt, jak i męska – dla chłopców.

„Bardzo cieszy nas coraz większe zainteresowanie siatkówką w naszym regionie. Można to zaobserwować właśnie na tak profesjonalnie zorganizowanych piknikach. To ile dzieci wzięło udział w ćwiczeniach i z jakim zaangażowaniem wykonywali poszczególne zadania bardzo nas wszystkich zaskoczyło, pozytywnie oczywiście. Może w niedługim czasie któreś z nich zostanie naszym zawodnikiem, zapraszamy do wspólnych treningów z drużyną. Serdecznie dziękujemy Jackowi Wojtarkowi za zaproszenie, jest to dla nas zaszczyt i przyjemność, a także znak, że to co robimy i co prezentujemy jest dostrzegane przez innych. Jeszcze raz wielkie dzięki za fantastyczną zabawę podczas II Pikniku w Janowie Karwickim.” – Volley Żelazny Opoczno Sport Team