Aktualności

III LIGA W OPOCZNIE…

Share Button

Rozgrywana w sezonie 2020/2021 przez MKS Volley Żelazny Opoczno, siatkarzami w znacznej części zamieszkującymi teren powiatu opoczyńskiego.

Już w sobotę, 27 lutego oraz w niedzielę, 28 lutego, po raz pierwszy będziemy gościć III-ligowe drużyny w hali ZSP im. S. Staszica w Opocznie. Jutro nasi siatkarze zmierzą się z wiceliderem ligi Volley Team Żychlin, zaś w niedzielę z liderem ligi SMS PZPS Spała III.

To wszystko do czego dąży klub, od dnia założenia, czyli od 9 lat, to pasja, to marzenia, to wspólne dążenie do osiągnięcia postawionego sobie celu. To udało się zwieńczyć w tym sezonie, dzięki działalności na wielką skalę, trenera Rafała Skoczylasa, który wspierany przez wszystkich siatkarzy oraz siatkarki klubu spełnił marzenia niejednego mieszkańca powiatu opoczyńskiego.

Niestety ze względów sanitarno-epidemiologicznych na halę wstępu nie będą mieli kibice!

Hala już przygotowana, a na niej nie bezpośrednio, a poprzez reklamę wszyscy, którzy wspierają opoczyńską drużynę.

Funkcjonowanie na taką skalę umożliwiają Żelaznym siatkarzom:

– Poseł na Sejm RP Robert Telus

– Powiat Opoczyński na czele ze Starostą Marcinem Baranowskim oraz wicestarostą Marią Barbarą Chomicz

– Zakład Energetyki Cieplnej na czele z Prezesem Markiem Ksytą.

– FUNDLEASE.pl Ziemowit Jaciubek

– CEL-TRANS Usługi Transportowe, Henryk Magiera

– Firma transportowa Krzysztof i Paweł Pietrzyk

– Finans-Serwis Roman Zięba

– Agro-Wikt Sp. z o. o.

– Firma Konkret Tadeusz Cieluch

– Radni Prawa i Sprawiedliwości Powiatu Opoczyńskiego wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Opoczyńskiego Józefem Rogiem oraz Radni Prawa i Sprawiedliwości Rady Miejskiej w Opocznie na czele z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Opocznie Anną Zięba.

– Osoby indywidualne wspierające MKS Volley Żelazny Opoczno.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do dyrekcji szkół ponadpodstawowych, Pana Marka Zielińskiego (ZSP im. S. Staszica w Opocznie) oraz Pani Moniki Kluska (Dyrektor I LO im. S. Żeromskiego w Opocznie).

Wszystkim Państwu serdeczne podziękowania z całego serca, składa Zarząd MKS Volley Żelazny Opoczno wraz z siatkarkami i siatkarzami, którzy mają możliwość spełniania swoich marzeń.