Aktualności Sekcja męska

KOLEJNY SEZON W TOMASZOWSKIEJ LIDZE ROZPOCZĘTY. TO JUŻ 50. EDYCJA!

Share Button

1. kolejka:

Lechia Kadet Tomaszów Maz. – Volley Żelazny Opoczno 1:2 (21:25;25:21;12:15)

Zwycięstwo w 1. kolejce ligowych zmagań,w poniedziałek, 4 listopada, łatwo nie przyszło. Normą, tej prestiżowej ligi w Tomaszowie Mazowieckim, jest fakt, że z roku na rok grają w niej coraz mocniejsze zespoły. Tak było też tym razem. Pomimo, tego, że drużyna Żelaznego nie zlekceważyła rywala to mecz był trudny, a o końcowym sukcesie zadecydowało na pewno większe doświadczenie teamu reprezentującego Opoczno.

Kapitanem drużyny podczas ligi w Tomaszowie Mazowieckim jest Łukasz Krajewski.

Bardzo dobry występ w zespole zanotował, powracający po rocznej przerwie, Maks Tatar. Na dobrym poziomie zagrał również Piotr Bociek, atakujący. Coraz lepiej wkomponowują się nowi siatkarze, juniorzy, którzy dołączają do drużyny seniorskiej.

„To początek sezonu i na treningach jest jeszcze nad czym pracować. Kluczem do sukcesu w obecnym sezonie nie będą już indywidualne, wysokie umiejętności poszczególnych siatkarzy, ale ogromne znaczenie będzie miało zgranie całego zespołu, do którego co roku dołączają nowi zawodnicy. Jestem przekonany, że to będzie dobry sezon dla Żelaznego – sekcji męskiej, gdyż chęci, ogromne zaangażowanie od samego początku, każdego siatkarza, są wielkie. Ponadto wszyscy mamy coś do udowodnienia!” – komentarz po zakończonym spotkaniu Rafała Skoczylasa, trenera i rozgrywającego drużyny z Opoczna.

Skład:

Atakujący: Piotr Bociek

Przyjmujący: Maks Tatar, Łukasz Krajewski, Jakub Wolski

Środkowi: Michał Kowalczyk, Jędrzej Gregorczyk, Łukasz Gadomski, Szymon Milczarczyk

Libero: Igor Przybyła

Rozgrywający: Rafał Skoczylas