Aktualności Sekcja żeńska

Z KOLEJNYM TURNIEJOWYM MEDALEM

Share Button
W minioną sobotę, 18 lutego, w Przedborzu odbył się IV Zimowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet, w którym na zaproszenie udział wzięły siatkarki Żelaznego.
Mimo kilku zmian i trochę eksperymentalnego ustawienia wyszliśmy zwycięsko z grupy, a w finale zagraliśmy z doświadczoną drużyną z Fałkowa❗??
Po bardzo zaciętym meczu finałowym wróciliśmy do Opoczna z II miejscem❗??
Po pierwszym przespanym secie, kolejne stały na wysokim i dynamicznym poziomie. Drużyna z Opoczna prowadziła w tie-breaku 11:8 i wtedy zdarzył się mały przestój, który kosztował drużynę porażkę w secie i całym spotkaniu.
Bardzo dobrze zagrał cały zespół, który z meczu na mecz pokazuje charakter i coraz lepszą siatkówkę.
Wyróżnienie za grę otrzymała Izabela Zdonek?
Gr. A:
Przedbórz – Żelazny Opoczno 0:2 (15:25;10:25)
Żelazny Opoczno – Końskie 2:0 (25:4;25:8)
Finał:
GLKS Fałków – Żelazny Opoczno 2:1 (25:9;18:25;15:12)
Trener: Rafał Skoczylas
Dziękujemy za zaproszenie i zapraszamy teraz do Opoczna na kolejną edycję Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet z okazji Dnia Kobiet.
Już w sobotę, 25 lutego, o godz. 14.00 siatkarki Żelazny Opoczno zagrają z Radomką Radom mecz sparingowy ❗? Będzie się działo ❗??????