Aktualności Sekcja męska

MECZ CHARYTATYWNY

Share Button

plakat

 

Volley Żelazny Opoczno

Data powstania klubu to wrzesień 2013 r. Założycielem jest Rafał Skoczylas, który pełni również obowiązki trenera drużyny. Mistrz Gminy Opoczno, dwukrotny V-ce Mistrz Powiatu Opoczyńskiego, III drużyna Letnich Igrzysk Województwa Łódzkiego w Ręcznie. Zwycięzca męskiej ligi w Białaczowie. Dwukrotny ćwierćfinalista Ligi w Przysusze oraz V drużyna Ligi w Tomaszowie Mazowieckim. Uczestnik wielu turniejów siatkarskich na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. W trwający właśnie sezonie uczestnik ligi koneckiej w Końskich, ligi siatkówki mężczyzn w Białaczowie o Puchar Wójta Gminy Białaczów oraz 46. Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego ARTOM.

Również mistrz Gminy Opoczno, Mistrz Powiatu Opoczyńskiego, V drużyna województwa łódzkiego w siatkówce kobiet.

W skład sekcji męskiej wchodzi 29 siatkarzy, natomiast w sekcji żeńskiej mamy 23 siatkarki. Trenujemy raz w tygodniu, organizujemy wspólne eventy i tworzymy społeczność siatkarską Opoczna i okolic.

 

Fair Play Końskie

Drużyna siatkarska działająca przy stowarzyszeniu sportowym Fair Play w Końskich. W zeszłym sezonie występowała w IV lidze. Jest uczestnikiem turniejów oraz lig na terenie powiatu koneckiego. Gospodarz Koneckiej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Kapitanem zespołu jest Sebastian Wiaderny.