Aktualności

MSZA ŚWIĘTA I ODWIEDZINY W DOMU DZIECKA

Share Button

W popołudniowy (23.12), grudniowy, prawie zimowy dzień, siatkarze Volley Żelazny Opoczno spotkali się w Kościele NMP w Opocznie na uroczystej Mszy Św. w intencji drużyny, którą odprawił ks. Marek życząc zawodnikom samych sukcesów i strategicznego sponsora, który pomoże, być może w przyszłości zagrać opoczyńskiemu zespołowi w lidze zawodowej.

75566_1713425395561074_4835836694889145726_n

Wspaniała atmosfera ciąg dalszy miała w Rodzinnym Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym, gdzie Żelazny wspólnie z fantastyczną ekipą Szlachetnej Paczki spędzili miłe wieczorne chwile. Dzieci pod wielkim wrażeniem, wspólnie z przybyłymi gośćmi bawiły się, rozmawiały, a także wspominały mecz charytatywny rozegrany na początku grudnia. Nie obyło się też bez rozdawania autografów na piłkach, bidonach i notesach.
Świąteczną atmosferę podkreśliło również wspólne kolędowanie, które trwało przez całe spotkanie.

Była to pierwsza, na pewno nie ostatnia, wizyta naszych siatkarzy w Mroczkowie Gościnnym. Tak mile spędzone chwile zapadną w pamięć na długi czas, do kolejnego wspólnego spotkania. Siatkarze wyrażają serdeczne podziękowania Siostrom z Rodzinnego Domu Dziecka za wspaniałe przyjęcie oraz za zorganizowanie tego spotkania, Arkadiuszowi Nicie.