Aktualności Sekcja męska

PIERWSZY SIATKARSKI TURNIEJ JUNIORÓW W KOŃSKICH…

Share Button

W niedzielę, 28 października, w hali w Stadnickiej Woli (powiat konecki) odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Fair Play Końskie. W tym roku, ze względu na małą ilość chętnych drużyn, zrezygnowano z organizacji ligi koneckiej, a postawiono na organizację turniejów siatkarskich.

W minioną niedzielę w zawodach udział wzięły 4 zespoły: OSiR Końskie, Fair Play Końskie, Policja i Przyjaciele oraz Żelazny Junior Opoczno (w tym roku to młodzież reprezentuje Opoczno w Końskich). Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym do 2 wygranych setów do 25 pkt (tie-break do 15 pkt). Opoczyńska drużyna przegrała swoje pojedynki, lecz pozostawiła po sobie dobre wrażenie na przyszłość. To pierwszy sezon młodzieży Żelaznego w jakichkolwiek rozgrywkach. Swoje mecze rozgrywają ze starszymi kolegami, często bardziej doświadczonymi. Tylko dzięki takim wyzwaniom można się czegoś dodatkowego nauczyć. Trzymajmy kciuki za opoczyńskich młodych siatkarzy.

Wyniki niedzielnych spotkań:
OSiR Końskie – Żelazny Junior Opoczno 2:1 (17:25;25:21;15:12)
Policja i Przyjaciele – Żelazny Junior Opoczno 2:0 (25:21;25:17)
Fair Play Końskie – Żelazny Junior Opoczno 2:0 (25:10;25:18)

Skład Volley Żelazny Junior: Jędrzej Gregorczyk, Mateusz Białas, Aleksander Górski, Wojciech Zych, Jakub Wolski, Maciej Łukasik, Mateusz Baranowski, Jakub Białecki.