Aktualności Sekcja męska

SENIORZY ZAINAUGUROWALI OFICJALNIE SEZON LIGOWY

Share Button

Drużynę MKS Volley Żelazny Opoczno w tym sezonie reprezentują 3 sekcje: żeńska, męska juniorzy oraz męska seniorzy. W poniedziałek, 6 listopada, w hali przy ZSP nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęły się rozgrywki 49. Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”. Do ligi w tym sezonie zgłosiło się aż 9 drużyn. Poza drużynami z powiatu tomaszowskiego, znalazły się także ekipy z Opoczna oraz Skierniewic.

W pierwszej kolejce opoczyńskim siatkarzom przyszło zagrać z kilkukrotnymi mistrzami tej ligi, którzy w tym sezonie po raz kolejny grają w mocniejszym składzie, gdyż w ich szeregach znajdują się zawodnicy grający jeszcze nie tak dawno w I i II lidze. Walka była zacięta głównie w pierwszej partii, dopiero w końcówce rywal zrobił sobie przewagę i set padł ich łupem.

Drugi set był wyrównany do 14 punktu. Wówczas chwila dekoncentracji i problemy w przyjęciu spowodowały, że mecz zakończył się na korzyść rywali. Warto dodać, że w seniorskiej drużynie zadebiutował Jędrzej Gregorczyk (junior).

1. kolejka:

Tom-Stone Tomaszów Mazowiecki – Volley Żelazny Opoczno 2:0 (25:20;25:14)

Skład:

Atakujący: Piotr Bociek

Rozgrywający: Rafał Skoczylas

Przyjmujący: Jakub Skoczylas, Szymon Skroś, Marcin Szczepańczyk

Środkowi: Michał Kowalczyk, Łukasz Krajewski, Robert Szczegielniak, Jędrzej Gregorczyk

Libero: Sebastian Raczyński