Aktualności Sekcja męska

SEZON HALOWY KOŃCZYMY WIELKIMI POWROTAMI DO DRUŻYNY!

Share Button
To był bardzo długi i wyczerpujący sezon siatkarzy Volley Żelazny Opoczno. Udział w wielu wydarzeniach sportowych, ligach, zawodach, turniejach był najdłuższym w 10-letniej historii klubu. Ostatni turniej drużyna zakończyła w Mysiadle koło Warszawy, biorąc udział w fantastycznie przygotowanym VII Memoriale im. Mateusza Walczaka. 10 drużyn, 4 mecze, bardzo wysoki poziom sportowy drużyn biorących udział w turnieju i nowi – starzy zawodnicy powracający do drużyny po długiej przerwie.
Opoczyńscy siatkarze w sobotę, 14 maja zmierzyli się w Centrum Edukacji i Sportu z takimi ekipami jak Metro Warszawa, MDK Warszawa, ekipy w których występowali siatkarze II i I ligi , stąd poziom rozgrywek był naprawdę wysoki, co pozwala na wyciągnięcie odpowiednich wniosków i stawianie sobie celów na przyszłość. Dziękujemy serdecznie organizatorom na czele z Panem Cezarym Walczakiem, za pokazanie, że można zagrać turniej z wieloma meczami i przygotować go na wysokim poziomie sportowo – organizacyjnym. Drużyna zapewniła, że za rok stawi się na kolejną edycję tego Memoriału, w tym pięknym obiekcie sportowym.
Tydzień wcześniej, w zmienionym w ostatniej chwili składzie, siatkarze zagrali w turnieju organizowanym przez LZS Województwa Łódzkiego, jednak mimo wielu ekip, system rozgrywek umożliwił zagranie zaledwie jednego meczu. Turniej ten nie jest celem naszych siatkarzy, w związku z czym ostateczny wynik nie był tutaj najważniejszy.
Nadal jednak siatkarze pozostają pod wrażeniem ostatniego turnieju w Mysiadle i możliwości zmierzenia się z ekipami grającymi naprawdę dobrą siatkówkę.
Dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu na ręce:
– Posła na Sejm RP Roberta Telusa
– Wicestarosty Marii Barbary Chomicz
– Dyrektor SOSW Centrum Edukacji i Rozwoju Agnieszce Nalewczyńskiej.
W ostatnich turniejach w składzie drużyny Volley Żelazny zagrali:
Atakujący: Łukasz Krajewski
Przyjmujący: Jakub Wolski, Michał Kowalczyk, Mateusz Łukasik, Robert Szewczyk, Maksymilian Tatar
Rozgrywający: Rafał Skoczylas, Bartłomiej Jędrzejczyk
Środkowi: Michał Kowalczyk, Bartosz Kowalczyk, Piotr Baszuk
Libero: Krystian Zawada, Paweł Zalega, Robert Juźwik, Szymon Skroś