Aktualności

SIATKARZE ODWIEDZAJĄ DOM DZIECKA

Share Button

Po raz drugi opoczyńscy siatkarze odwiedzili podopiecznych rodzinnego Domu Dziecka. Świąteczną atmosferę podkreśliło wspólne kolędowanie, które trwało przez cały czas trwania spotkania.
W minioną środę, 21 grudnia siatkarze Volley Żelazny Opoczno spotkali się w Rodzinnym Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym, gdzie wspólnie z fantastyczną ekipą Szlachetnej Paczki spędzili miłe wieczorne chwile.

35
Dzieci pod wielkim wrażeniem przybyłych gości bawiły się, rozmawiały i korzystały z odwiedzin sportowców. Nie obyło się też bez obdarowywania wszystkich prezentami, a dużą atrakcją dla wszystkich było robienie wspólnych zdjęć.
Była to już druga, na pewno nie ostatnia wizyta siatkarzy w Mroczkowie Gościnnym. Tak mile spędzone chwile zapadną w pamięć wszystkim na długi czas.
Siatkarze wyrażają serdeczne podziękowania siostrom z Domu Dziecka za wspaniałe przyjęcie oraz za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania, Arkadiuszowi Nicie, liderowi Szlachetnej Paczki.

34

Całą wizytę poprzedziła msza św.w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Opocznie w intencji drużyny, którą odprawił ks. Marek, życząc zawodnikom samych sukcesów, jak najmniej kontuzji, zwycięstw w każdym meczu i strategicznego sponsora, który być może w przyszłości umożliwi zagranie opoczyńskiemu zespołowi w lidze zawodowej.