Aktualności

SPORTOWE WYRÓŻNIENIA DLA SIATKARZY ŻELAZNEGO!

Share Button
W Starostwie Powiatowym w Opocznie, w minioną środę, 19 maja, odbyła się uroczystość podsumowania sportowego 2020 roku. Wydarzenie, które odbyło się w reżimowe sanitarnym, zgromadziło kilkudziesięciu sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych.
Wyróżnienia trafiły do siatkarek i siatkarzy MKS Volley Żelazny Opoczno, którzy otrzymali je za działalność sportową, stworzenie możliwości do trenowania piłki siatkowej na terenie powiatu opoczyńskiego oraz za utworzenie drużyny, własnymi siłami oraz przy wsparciu wielu dobrych osób, która reprezentuje Opoczno w III lidze ŁZPS.
Wśród wyróżnionych znaleźli się: Amelia Wojton, Wiktoria Białas, Damian Sijer, Jakub Wolski, Jędrzej Gregorczyk oraz Rafał Skoczylas, trener drużyny.
Po zakończonej uroczystości złożono serdeczne podziękowania na ręce Posła Roberta Telusa, Starosty Opoczyńskiego Marcina Baranowskiego, Wicestarosty Marii Barbary Chomicz oraz członków Zarządu Powiatu Opoczyńskiego Michała Białka, Michała Koneckiego oraz Andrzeja Urbańczyka za wszelką pomoc dla drużyny i wiarę w końcowy sukces całego zespołu. Podziękowania skierowano również dla Radnego Sejmiku Województwa Łódzkiego Janusza Ciesielskiego za wspieranie szeregu akcji sportowych organizowanych przez klub z Opoczna.
Zarząd oraz Członkowie MKS Volley Żelazny Opoczno składają gratulacje wszystkim drużynom, sportowcom i trenerom za szereg podejmowanych działań promujących sport na terenie powiatu opoczyńskiego!