Aktualności Sekcja męska

Z SZANSĄ NA WYSOKIE MIEJSCE W 50. EDYCJI TOMASZOWSKIEJ LIGI!

Share Button
Ostatni mecze w tomaszowskiej lidze rozgrywane są w bardzo różnorodnym składzie. Zawodnicy, nominalnie grający w innym ustawieniu, próbują swoich sił również na innych pozycjach, ale temu ma służyć i ta liga. Możliwości jakie posiada ekipa opoczyńska są duże, a zwodnicy pokazują się z bardzo dobrej strony, na każdej pozycji. Opoczyńska drużyna składa się w pełni z siatkarzy, którzy pochodzą z terenu Powiatu Opoczyńskiego, dla których siatkówka to pasja i możliwość rywalizacji sportowej.
W ostatnim czasie na lidera opoczyńskiego zespołu wyrósł Robert Szewczyk, przyjmujący opoczyńskiej drużyny, który swoją pewną grą prowadzi często do końcowego sukcesu i zwycięstwa naszej ekipy. Trudny poniedziałkowy czas, rozgrywania tej ligi, nie daje możliwości gry wielu zawodnikom, ale to także czas, dla tych, którzy do drużyny dołączają, gdyż chęci rywalizacji o pozycję w opoczyńskiej ekipie jest coraz więcej. W kolejnym sezonie na pewno zagrają u nas siatkarze, którzy dopiero rozpoczęli trenować z zespołem.
Dwa ważne mecze z drużyną Holsters oraz Tom-Stone stały na dobrym poziomie sportowym, a do zwycięstwa zabrakło szczęścia i pewniejszych końcówek poszczególnych setów.
Pozostała do rozegrania jeszcze jedna ligowa kolejka, a zwycięstwo w tym spotkaniu da wówczas na pewno, miejsce na podium w rozgrywkach tomaszowskich podczas 50. edycji ligi. Działamy dalej!
Wyniki ostatnich 5 kolejek:
Fuks Sulejów – Volley Żelazny Opoczno 0:2 (0:25;0:25) – walkower
Holsters – Volley Żelazny Opoczno 2:0 (26:24;25:19)
Volley Żelazny Opoczno – TKKF AVolley 2:0 (25:14;25:17)
Tom-Stone – Volley Żelazny Opoczno 2:0 (30:28;27:25)
Lechia Młodzik – Volley Żelazny Opoczno 0:2 (15:25;14:25)
Skład drużyny Volley Żelazny w ostatnich meczach:
Atakujący: Piotr Bociek, Łukasz Krajewski, Michał Kowalczyk
Przyjmujący: Robert Szewczyk, Jakub Wolski, Piotr Baszuk, Szymon Skroś
Rozgrywający: Rafał Skoczylas
Środkowi: Krystian Zawada, Bartłomiej Jędrzejczyk
Libero: Mateusz Baranowski