Aktualności Sekcja męska

ZADANIE WYKONANE, WICEMISTRZOSTWO ZDOBYTE, WYNIK POPRAWIONY, KOLEJNY SUKCES OSIĄGNIĘTY!

Share Button
Tabela końcowa Ligi w Tomaszowie Mazowieckim:
Mecze Punkty Sety
1. Tom-Stone 15 29 26:10
2. Volley Żelazny Opoczno 15 25 23:11
3. Holsters 15 24 24:14
4. Fuks Sulejów 15 23 21:15
5. AVolley 15 17 6:27
6. Lechia Młodzik 15 16 4:28
 
Ponad 5 miesięcy trwały rozgrywki w ramach 50. edycji Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego ARTOM. To kolejny już sezon, w którym udział brała drużyna Volley Żelazny Opoczno. 45 spotkań ligowych, w tym 15 rozegranych przez opoczyńskich siatkarzy, 10 zwycięstw, tylko 5 porażek (w tym 2 ze zwycięzcami ligi), 25 pkt zdobytych, 23 sety wygrane przy 11 przegranych i ostatecznie wysokie II miejsce. To ogromny sukces w 50-letniej historii ligi w Tomaszowie Mazowieckim dla drużyny z Opoczna!
 
15. kolejka:
Volley Żelazny Opoczno – Fuks Sulejów 2:0 (25:21;28:26)
 
Mecze odbywały się w poniedziałkowe popołudnia, w hali ZSP nr 2 (Gastronomik), co powodowało trudności w organizacji optymalnego składu, jednak mimo wszystko udało się zagrać na bardzo dobrym poziomie i ugrać coś więcej.
 
Ostatni mecz z drużyną Fuksa Sulejów decydował o końcowej klasyfikacji rozgrywek. Wygrana dała kolejne niezapomniane chwile i napisała dalszą historię drużyny. Udział w lidze był możliwy dzięki ogromnemu wsparciu firmy PKP Intercity Remtrak oraz Posła Roberta Telusa. Dziękujemy!
 
Dziękujemy za zaproszenie i możliwość rywalizacji w tej najbardziej prestiżowej lidze drużyn amatorskich w jakiej zespół ma możliwość rywalizacji, organizatorom TKKF Tomaszów Mazowiecki na czele z Panami Arturem Wojtalczykiem, Krzysztofem Wojtalczykiem oraz Sławomirem Krężelewskim.
 
Dziękujemy siatkarzom za wiele chwil emocji i całą dzielność sportową!
Mimo wielu głosów, że była to ostatnia edycja ligi, wierzymy, że będziemy mogli się jeszcze spotkać na parkiecie siatkarskim.
 
Zakończyliśmy zmagania w tej lidze w mijającym sezonie. Nie było łatwo, ale daliśmy radę i to dzięki tym wszystkim, którzy się angażowali i wytrwale grali do ostatniego gwizdka podczas ligi. Nie wiedzieliśmy jak to ostatecznie się zakończy, ale wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, żeby odnieść kolejny sukces i dać radość nie tylko sobie, ale i naszym kibicom, którzy w nas wierzą. Dziękuję wszystkim siatkarzom, dziękuję tym wszystkim, którzy nas wsparli podczas tej ligi, dziękuję organizatorom. Działamy dalej! – podsumował trener Rafał Skoczylas.
 
Skład drużyny Volley Żelazny w ostatnich meczach:
Atakujący: Piotr Bociek, Łukasz Krajewski, Michał Kowalczyk
Przyjmujący: Robert Szewczyk, Jakub Wolski, Piotr Baszuk, Szymon Skroś
Rozgrywający: Rafał Skoczylas
Środkowi: Krystian Zawada, Bartłomiej Jędrzejczyk, Jędrzej Gregorczyk
Libero: Mateusz Baranowski