Aktualności

ZAINTERESOWANIE WZRASTA! ROZPOCZĘLI PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU!

Share Button
W minioną sobotę, 18 września, wznowiliśmy treningi MKS Volley Żelazny Opoczno, drużyna rozpoczęła przygotowania do kolejnego już, IX sezonu ligowego.
 
16 siatkarek w tym sezonie i blisko 40 siatkarzy, a także ponad 30 osób wspierających klub, zadeklarowało chęć udziału w tym sezonie we wszystkich inicjatywach podejmowanych przez klub.
 
„Wbrew różnym głosom, osób niesprzyjających naszej drużynie, Żelazny zagra w tym sezonie ponownie w III Lidzie ŁZPS!” – skomentował po wznowieniu treningów w hali trener klubu.
 
Drużyna trenować będzie w tym sezonie, jak i w roku ubiegłym, w hali I LO im. S. Żeromskiego w Opocznie oraz w hali przy Zespole Szkół Powiatowych w Opocznie.
 
Nowymi sponsorami drużyny zostali: PKP INTERCITY REMTRAK oraz ZCB OWCZARY! – fundatorzy nowych bluz oraz 2 kompletów strojów siatkarskich.
 
Siatkarze mają jasne sprecyzowane cele na najbliższy czas, aby dobrze wspólnie się bawić i rozwijać piłkę siatkową na terenie Powiatu Opoczyńskiego. To jedyna drużyna, która zrzesza tak duże grono siatkarek i siatkarzy z terenu powiatu opoczyńskiego rywalizująca na parkietach w całej Polsce i nie tylko. Zapraszamy do trzymania kciuków i kibicowania Volley Żelazny Opoczno!🏐👍💪
Drużynę poprowadzi założyciel klubu, prezes oraz nadal czynnie grający siatkarz Rafał Skoczylas.
 
Zapraszamy do śledzenia naszej strony: volley.opoczno.pl oraz fanpage klubu na facebook!