

Artykuły powiązane
OSTATNI OFICJALNY MECZ W ROKU 2017!
W poniedziałek, 18 grudnia, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim ostatnie spotkanie ligowe w tym roku rozegrali siatkarze lokalnej drużyny Volley Żelazny Opoczno. Połączenie młodości z doświadczeniem, podczas tego meczu, nie przyniosło jednak oczekiwanych rezultatów i opoczyńscy siatkarze ulegli bardziej doświadczonym, ogranym rywalom. Szkoda, że do końcowego wyniku w tym wyrównanym pojedynku […]
W PIERWSZOLIGOWEJ HALI ENERGIA NADAL BEZ PUNKTÓW
W ostatniej kolejce I rundy III ligi męskiej ŁZPS, siatkarze z Opoczna zagrali w Bełchatowie ze Skrą, w sobotę, 19 grudnia. Początkowi meczu przyglądali się siatkarze pierwszego zespołu z Bełchatowa, a wśród nich takie nazwiska jak Sander, Kłos, Bieniek czy Sawicki, z którym na siatkarskich parkietach rywalizowali Żelaźni w turniejach amatorskich. Od pierwszych chwil mocno […]





