Aktualności

ŻELAZNY WRACA Z JEDNYM WYWALCZONYM PUNKTEM Z RADOMSKA!

Share Button
Mecz, który mógł zakończyć się zupełnie inaczej, zagrany solidnie, z wieloma dobrymi akcjami i niezłymi obronami. Tak można skomentować najkrócej to spotkanie, które wreszcie nasi siatkarze zagrali z walką i wiarą w końcowy sukces. Błędy sędziego głównego meczu wywołały wiele zamieszania, zwłaszcza te decyzje, podejmowane w kontrowersyjny sposób, w kluczowych momentach setów. Niestety taki jest sport, że nie zawsze jest tak idealnie, jak być powinno. Cieszy fakt, że ta runda rozpoczęła się już zdecydowanie lepiej.
Filozofia opoczyńskiego klubu polega na stwarzaniu okazji do rywalizacji sportowej zwłaszcza dla mieszkańców powiatu opoczyńskiego, ale także zawodników, którzy wcześniej nie mieli możliwości rywalizacji w ligach, nawet rangi wojewódzkiej. Gra w III lidze umożliwia tym zawodnikom spełnienie marzeń i szansę na częstą grę, a także rywalizację sportową z drużynami potrafiącymi w siatkówkę grać na dobrym poziomie.
Siatkarze własnymi siłami, pracą oraz determinacją doprowadzili do powstania drużyny, która rywalizuje w tych rozgrywkach, bez wsparcia finansowego z wielu stron. Dzięki zaangażowaniu prawdziwych pasjonatów sportu, którym dziękujemy w postach za wsparcie, indywidualnym osobom, instytucjom, przedsiębiorcom lokalnym, udało się stworzyć drużynę, która poprzez swoje chęci i ogromne zaangażowanie, rywalizuje na siatkarskich parkietach w całej Polsce. Działamy dalej!
12. kolejka:
METPRIM Volley Radomsko – MKS Volley Żelazny Opoczno 3:2 (25:23;28:30;23:25;25:18;15:13)
Skład drużyny Volley Żelazny:
Atakujący: Łukasz Krajewski, Piotr Bociek
Przyjmujący: Jakub Wolski, Robert Szewczyk
Rozgrywający: Rafał Skoczylas
Środkowi: Michał Kowalczyk, Jędrzej Gregorczyk
Libero: Igor Przybyła