Drużyna siatkarska na medal!

Share Button

Drużyna siatkarska Volley Żelazny Opoczno, jedna z sekcji sportowych Opoczno Sport Team powstała na skutek połączenia pasji z chęcią działalności na rzecz rozwoju życia sportowego Opoczna. Początkowo była to drużyna, która zbierała się do grania tylko w turniejach, a obecnie od września 2013 r., duża grupa spotyka się regularnie, by poprawiać swoje umiejętności.

Rafał Skoczylas, założyciel, a jednocześnie pełniący obowiązki trenera Volley Żelazny, tworząc ten zespół udowodnił, że jeżeli ktoś naprawdę czegoś chcę to nie ma dla niego żadnych przeszkód w realizacji swoich celów. W skład drużyny wchodzą dwie sekcje: damska, licząca 14 osób oraz męska, mająca 20 zawodników. Wszyscy trenują raz w tygodniu, wspólnie na hali oraz indywidualnie.

Obecnie opoczyński zespół jest dwukrotnym Mistrzem Gminy Opoczno, V-ce Mistrzem Powiatu Opoczyńskiego, III drużyną Letnich Igrzysk LZS Województwa Łódzkiego w Ręcznie, Mistrzem gminy Białaczów, dwukrotnym ćwierćfinalistą Amatorskiej Ligi w Przysusze oraz V drużyną Ligi w Tomaszowie Mazowieckim oraz uczestnikiem wielu turniejów na terenie całego województwa łódzkiego.

Zarząd oraz zawodnicy zapraszają serdecznie do wspierania i kibicowania drużynie Volley Żelazny Opoczno oraz do aktywnego uczestnictwa w działalności tego stowarzyszenia sportowego.

Zainteresowane osoby zapraszamy w soboty na treningi na hali sportowej ZSS nr 3 w Opocznie!

godz. 10:00 sekcja damska

godz.11:30 sekcja męska

art zespół foto własne