Aktualności

ŻELAŹNI W FINALE LIGI! :)

Share Button

Return Team – Volley Żelazny 1:3 (26:28;20:25;25:23;9:25)

Po zajęciu drugiego miejsca w rundzie zasadniczej ligi mieszanej w Białaczowie nadszedł czas na półfinał z Returnem. Reprezentanci Żelaznego podeszli do meczu silnie zmotywowani i skoncentrowani, gdyż miał on zadecydować o udziale w wielkim finale z drużyną Iskry.
Niedzielny mecz w hali przy gimnazjum S. Małachowskiego był bardzo zacięty i nie obeszło się bez spornych sytuacji. Jednak dominacja młodych opoczyńskich siatkarzy w całym spotkaniu była wyraźna, ale została dopiero udokumentowana pewnym zwycięstwem w czwartej partii, kończącej zwycięsko cały pojedynek.

7
„Mecz zagrany solidnie. Nie miałem wątpliwości nawet przez moment, że wyjdziemy zwycięsko z tego pojedynku. Cieszymy się już z medalu, a jakiego on będzie koloru to przekonamy się za tydzień. Teraz koncentrujemy się tylko i wyłącznie na finale.” – ocenił, zapytany po zakończeniu meczu trener Volleya.

Skład opoczyńskiej drużyny:
Panie: Anna Walaszczyk; Wiktoria Białas; Patrycja Szczegielniak; Zuzanna Łakomska; Viola Zdonek-Adamczyk
Panowie: Mateusz Łukasik; Bartek Kaźmierczyk; Łukasz Krajewski; Marcin Szczepańczyk; Szymon Skroś; Paweł Zalega; Sebastian Raczyński
Trener: Rafał Skoczylas