Aktualności Sekcja męska

TRZECI RAZ W PUCHARZE CHROBREGO

Share Button

Jest to kolejna edycja turnieju organizowana w Piotrkowie Trybunalskim, w hali ZSP nr 4 przy ul. H. Sienkiewicza 10, która cieszy się dużym zainteresowaniem wielu drużyn. W kategorii mężczyzn udział bierze 18 zespołów, zaś w kategorii kobiet 7 zespołów, w tym dwie ekipy Volley Żelazny Opoczno (zarówno nasze Panie, jak i Panowie).

Dla Panów turniej ten jest przygotowaniem do najważniejszych występów drużyny w tym sezonie, zaś dla naszych Pań jest to pierwszy turniej w tym sezonie i od razu z górnej półki.
W sobotę, 13 stycznia, odbyła się faza grupowa wśród zespołów męskich. Żelazny znalazł się w grupie D i po rozegraniu dwóch spotkań, awansował do dalszej fazy rozgrywek z bilansem 1:1.

Volley Żelazny Opoczno – Luzzers 2:0 (25:22;25:20)
PAS – Volley Żelazny Opoczno 2:0 (25:20;26:24)

Nasza drużyna wybrała się do Piotrkowa Trybunalskiego w szerokim składzie, co bardzo cieszy, zarówno trenera drużyny, jak i przybyłych na ten mecz kibiców.

Warto dodać, że opoczyńska drużyna zagrała dziś w nowych strojach, firmy Adidas, ufundowanych przez Gminę Opoczno oraz Mariusza Niemirskiego reprezentującego firmę Ogrodnik Niemirscy Sp.J.
Siatkarze składają serdeczne podziękowania za pomoc i okazane wsparcie.
– Każda okazana pomoc oraz zainteresowanie drużyną jest kluczem do sukcesu, Naszego wspólnego sukcesu!

Skład Żelaznego:
Atakujący: Piotr Bociek
Rozgrywający: Rafał Skoczylas
Środkowi: Bartosz Kowalczyk, Michał Kowalczyk, Robert Szczegielniak, Mateusz Pasikowski
Przyjmujący: Robert Szewczyk, Gabriel Kulig, Tomasz Koźlik, Kamil Górnik
Libero: Sebastian Raczyński, Robert Juźwik