Aktualności

POWIAT OPOCZYŃSKI PO RAZ KOLEJNY WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ SAMORZĄDOWCÓW

Share Button
????To kolejny siatkarski sukces, gdyż udało się po raz V zagrać na tym turnieju i po raz kolejny wrócić z medalem. W tym roku odbył się on w piątek, 17 marca, w Rawie Mazowieckiej – XXI Spartakiada LZS.
????Do turnieju przystąpiło 6 drużyn, które podzielono na 2 grupy. Rywalizowano do 2 wygranych setów do 15 pkt plus ewentualny krótki tie-break do 10 pkt. Odbiega to trochę od siatkarskich zasad, ale turniej organizowany przez LZSy Województwa Łódzkiego, odbył się.
✅Obowiązkowo na boisku musiała znaleźć się minimum 1 kobieta.
????Naszą drużynę reprezentowali zawodnicy związani z samorządem, a wśród nich Iza Zdonek, Sławomir Zieliński, Karol Podogrocki, Jarosław Auguścik, Hubert Wiktorowicz, Robert Kądziela, Łukasz Chmal i Rafał Skoczylas ????????
????Wyniki turnieju:
Gr. A:
Gmina Kiełczygłów – Powiat Opoczyński 0:2 (7:15;12:15)
Powiat Rawski – Powiat Opoczyński 0:2 (10:15;10:15)
????Półfinał:
Powiat Opoczyński – Powiat Łódzki Wschodni 2:0 (15:11;15:10)
????Finał:
Powiat Opoczyński – Miasto Skierniewice 0:2 (11:15;7:15)
✅Składam serdeczne podziękowania na ręce Starosty Opoczyńskiego Marcina Baranowskiego oraz Wicestarosty Opoczyńskiego Marii Barbary Chomicz za umożliwienie wyjazdu na turniej.????
????Szykujemy się już teraz do kolejnej edycji turnieju. Miejmy nadzieję, że tym razem wszystkie ekipy będą miały chociaż w większości zawodników związanych z samorządem.
????Dziękuję wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na moje zaproszenie do udziału w tych zawodach. Działamy dalej❗????????????????