Aktualności

PLAŻOWE ZMAGANIA SIATKARZY ŻELAZNEGO

Share Button

MISTRZOSTWA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W PIŁCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN – 23 lipca:
W dniu 23.07.2017 r. na plaży przy rzece Warta w Sieradzu odbyły się Mistrzostwa LZS Województwa Łódzkiego w Piłce Plażowej Mężczyzn.
W zawodach udział wzięło 8 par, które rozegrały swoje mecze systemem brazylijskim. Nasi opoczyńscy siatkarze plażowi Sebastian Raczyński i Tomasz Koźlik (reprezentanci Volley Żelazny Opoczno) odpadli po dwóch wyrównanych meczach z parami wyżej notowanymi.

I mecz
Sebastian Raczyński/Tomasz Koźlik – Karnkowski/Jachowicz 19:21

II mecz
Sebastian Raczyński/Tomasz Koźlik – Stępniak/Bogusławski 19:21

To już kolejna impreza sportowa LZS stojąca na niskim poziomie organizacyjnym.

I TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN W ŁĘCZNIE – 12 sierpnia:
Był to pierwszy turniej siatkówki plażowej mężczyzn na nowym boisku przy Szkole Podstawowej w Łęcznie. W ubiegłą sobotę, 12 sierpnia, w Łęcznie swoje mecze rozegrało 10 par męskich, z czego większość to pary zawodników z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Łęczna.
Opoczno reprezentowały dwie pary: Sebastian Raczyński/Kamil Sieczkarek oraz Piotr Łaski/Bartłomiej Kaźmierczyk.
Mimo niesprzyjającej, deszczowej aury wszystkich zebranych gorąco przywitała Beata Purgał, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łęcznie.
Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim, po jednym secie do 21 punktów. Do dyspozycji graczy została udostępniona również hala sportowa w celu rozgrzewki.
Nad zmaganiami siatkarzy czuwał Jarosław Sarlej, organizator turnieju.
Obie pary zagrały po 2 mecze, ulegając mocniejszym i bardziej ogranym na piasku rywalom.
Warto zaznaczyć, że w turnieju wystąpił jeszcze jeden reprezentant Volley Żelazny Opoczno, pochodzący z okolic Piotrkowa Trybunalskiego Tomasz Koźlik, który w parze z Igorem Przybyłą (FUKS Sulejów) rozegrał 3 spotkania, odpadając w walce o ćwierćfinał.