Aktualności

WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA DZIECI W FUNDACJI

Share Button

W czwartkowe popołudnie, 9 czerwca w Fundacji „Uśmiech dziecka to nasz cel”, której założycielem jest pani Zofia Dębowska odbyło się spotkanie dzieci, osób niepełnosprawnych z opoczyńskimi siatkarzami z drużyny Volley Żelazny Opoczno. Zawodnicy wykonywali wspólnie z dziećmi ćwiczenia, które zostały specjalnie przygotowane przez Annę Świątek oraz Julitę Gruszczyńską.

W ćwiczeniach z Anetką, Julią, Oliwką, Pauliną, Krzysiem, Maćkiem, Szymonem, Zuzią, Mateuszem oraz Kasią uczestniczyli Magdalena Woźniak, Dominik Raczyński, Mateusz Łukasik, Piotr Bociek, Marcin Szczepańczyk, Rafał Skoczylas i Sebastian Raczyński, przedstawiciele Żelaznego.

4

Po zakończeniu wspólnego spotkania Barbara Dobrowolska oraz Anna Świątek, pomysłodawczynie dnia ćwiczeń w fundacji, wyraziły ogromne podziękowania: – „Dzieci i ich rodziców z fundacji „Uśmiech dziecka to nasz cel” spotkała naprawdę bardzo miła niespodzianka. Zajęcia z kinezyterapii poprowadziła drużyna siatkarzy Volley Żelazny Opoczno. Dzieci były bardzo szczęśliwe, było dużo śmiechu i radości. Siatkarze podarowali dla fundacji prezenty, które z pewnością przydadzą się do rehabilitacji. Wszyscy jesteśmy zauroczeni spotkaniem i liczymy na dalszą współpracę.”

Jak widać, dla naszych siatkarzy liczy się nie tylko siatkówka, ale również obdarowywanie uśmiechem tych, którzy najbardziej tego potrzebują. To była wspaniała wizyta.